Wałbrzych świętuje w muzycznym klimacie!
24 maja na dziedzińcu Zamek Książ w Wałbrzychu odbył się jubileuszowy koncert wałbrzyskiego zespołu Raz Dwa Trzy. To był wieczór pełen dobrej energii, wyjątkowej atmosfery i wspólnego celebrowania 600 lat historii naszego miasta.
Był zachód słońca, ciepły podmuch wiatru, zamkowa sceneria i muzyka, która potrafi połączyć ludzi bez wielu słów.
Dziękujemy za wspólną zabawę!
